Ettevõttest

Ettevõttest

Almaro Trans OÜ on ekspedeerimisettevõte, mille põhitegevuseks on laevapiletite broneerimisteenuse pakkumine veofirmadele. Oleme veokitele pileteid müünud alates aastast 1998.
Meie poolt pakutavas valikus on üle 100 erineva laevaliini nii Põhja- kui ka Lõuna-Euroopas. Meie partneriteks on kõik suuremad laevaliinid: Scandlines, Stena Line, DFDS, Finnlines, Eckerö Line, Tallink, Transfennica, Viking Line ja teised.

Miks peaks veofirma meie teenuseid kasutama praamipiletite ostmisel?

  1. Lihtsus ja mugavus. 1 kontakt sõltumata soovitavast geograafilisest piirkonnast või laevafirmast. Oleme telefonikõne või sõnumi kaugusel ning teeme ülejäänu;
  2. Rahaline kasu. Enamikel laevafirmadel on veohinnad oluliselt kõrgemad meie lepingulistest hindadest. Olles aastaid teinud liinioperaatoritega koostööd, saame pakkuda tänu oma mahtudele häid hindu;
  3. Operatiivsus, transpordis muutuvad situatsioonid tundidega, oleme kättesaadavad 24/7;
  4. Eelised broneerimisel. Veofirmal endal on tihti keeruline saada kohti kõige soositumatele väljumistele. Meil on laevafirmadega lepingud ja saame pakkuda teatud arvu kindlaid kohti, mis annab võimaluse lühikese etteteatamisega laevale pääseda.
  5. Lihtne finantseerimine. Jäävad ära kulukad välismaksed ning juhtidel pole vaja sularaha, e-arve tuleb Eesti firmalt. Pikema koostöö puhul kehtivad maksetähtajad.
  6. Efektiivsus. Kasutades meie professionaalet teenust laevapiletite broneerimisel, saab veofirma töötaja tegeleda efektiivsemalt oma põhitööga.
Almaro